Top

Apie

Kompanija TianDe įkurta 2006m, Barnaule Europos rinkoje karaliauja daugiau nei 5 metai.
„TianDe“ – išversta iš kinų kalbos – tai Dangaus tobulumas. „Tian“ –  tai grynumo simbolis, didybė ir nusišalinimas nuo žemiškų dalykų. „De“

Tiande produkcija

Tiande produkcijos linija

– tai natūralumas ir tai yra labai svarbu Rytų kultūroje. Kosmetikos kompanija TianDe – tai tarptautinis prekės ženklas.
Produktų formulės sukurtos pagal Kinų, Tibeto, Altajaus medicinos receptus.
Kompanija pristato išskirtinę kolekciją gydomųjų ir profilaktinių kosmetikos priemonių sveikatai bei grožiui: kosmetika veido, plaukų ir kūno priežiūrai, kvepalai, dekoratyvinė kosmetika, higienos priemonės moterims, serija vyrams, vaikams, bei papildai.
Besirūpindami Jūsų grožiu ir sveiktos išsaugojimu, pirmenybę teikiame natūraliai vertingiems komponentams – gyvatės taukams ir odai, avies placentai, kregždutės lizdo ekstraktui, raudoniesiems ikrams, šilko proteinams, ženšeniui, linčži (ganodermai), žolei šou-wu, tajų gėlei, imbierui, lotosui, perlams, auksui, sidabrui, siliciui, daržovėms, jūros ekstraktams, kuriems taikomas griežtas atrankos ir bandymų vykdymas.
Produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus ISO 9001-2002, turi kokybes sertifikatus GMP,HCCP.

Tarptautinė tianDe kompanija siūlo 3 unikalias verslo galimybes kiekvienam!

  • VIP klientas Dalyvaukite kompanijos paskelbtose akcijose, naudokite sau reikalingą ir tinkamą tianDe kosmetiką, gaukite dovanų.
  • Mini verslas + papildomos pajamos Pirkite tianDe kompanijos prekes su nuolaida, jas parduokite katalogo kainomis. Skirtumas – ir bus jūsų uždarbis.
  • Verslas – kompanijos atstovas savo regione. Čia galima sujungti keletą dalykų: Reikia turėti savo klientų, kurie perka bei naudoja produkciją. Kurti savo komandą. Kviesti žmones prisijungti ir tapti VIP klientais, verslo atstovais ar net lyderiais) tapti lyderiu. Kompanija skatina organizacinį vadovų darbą remiantis unikaliu apdovanojimų – marketingo Dinamiškai auganti tianDe kompanija Lietuvoje kviečia energingus, iniciatyvius, siekiančius tikslų, nuolatinio tobulėjimo žmones prisijungti prie mūsų! Sėkminga bendraminčių komanda visada pasiruošusi padėti Jums tobulėti ir žengti žingsnį iš pateiktų trijų verslo galimybių.

Vip kliento registracija:

tianDe Vip kliento registracija

Svetainėje naudojami slapukai rinkodarai, bei Jūsų naršymo patirties gerinimui. Naršydami toliau sutinkate su sąlygomis. Privatumo politika

0

Your Cart